O mně

Jmenuji se Lucka Paulová a angličtina je mým největším koníčkem. Soukromé výuce anglického jazyka se věnuji přes 9 let. Mám zkušenosti s výukou všech věkových kategorií. Momentálně jsem na mateřské dovolené, ale stále spolupracuji s jazykovou školou, mateřskou a základní školou. Jsem držitelkou certifikátu FCE a v současné době studuji dálkově na pedagogické fakultě v Plzni.

Ve svých volných chvílích se věnuji překladům knih. Můžete si v češtině přečíst např. Noční můru od Johna Saula nebo několik dílů o Lovci duchů od Josepha Delaneyho. V současné době na mém stole leží kniha o slavném tenistovi Novakovi Djokovičovi.

Jak vyučuji?

Vše se odvíjí od přání, pokročilosti a potřeb jednotlivého studenta či skupinky. Jelikož každý student je originál, nemůže mu žádná učebnice vyhovovat na 100%, a to mě vedlo k tomu, sestavit si vlastní materiály za pomoci mnoha učebnic. Kostra plánů je stejná, ale cvičení se mohou u každého studenta lišit. Jeden student potřebuje cvičení jen jedno a druhý zase tři. Nejdůležitější je, aby student danou látku pochopil, protože když mu bude chybět základ, není pak na čem stavět a myslím, že angličtinu brzy posune na vedlejší kolej a studium vzdá.

Dále nabízím přípravné kurzy k maturitní zkoušce z anglického jazyka a ke Cambridgským zkouškám KET, PET a FCE.

 

Reference

Lucku jsem poznala na jazykové škole, kde jsem studovala angličtinu a její hodiny byly doslova nepopsatelné. Lucka je velmi milá, vstřícná, kamarádská a chápající žena, která chce lidi naučit angličtinu a porozumět jí. Lucka byla moje třídní a vždy mi vyšla ve všem vstříc a pomohla mi, když jsem měla nějaký problém, jak s angličtinou, tak i s jinými problémy a byla mou oporou. Její výuka angličtiny mě velice bavila, protože to bylo poučné, zábavné i kreativní. Lucka je skvělá a určitě jí mohu jen doporučit. K.P. 5.8.2016

 

S Lucií jsem velmi spokojen. Doučování je efektivní. - Tomáš Remiš - 20.10.2016

 
 
 
 
 
TOPlist