Nejčastější otázky

Proč nepoužíváte učebnice?

Ještě jsem nenašla učebnici, která by vyhovovala všem studentům, proto jsem sepsala vlastní plány, které se dají podle potřeb studenta upravovat.

 

Chodím do školy a musím se učit podle určité učebnice, je to problém?

Není. Vy se chcete naučit anglicky a já Vám k tomu jen pomáhám. Samozřejmě pokud je to Vaším přáním, budeme se učit podle učebnice a v případě potřeby ji doplníme dalšími materiály.

 

Jsem antitalent na jazyky. Má vůbec nějakou cenu navštěvovat hodiny angličtiny?

Ano, má. Nikdo antitalent na jazyky není. Každý se učí jinak rychle, ale pokud má člověk trpělivost a je pevně rozhodnut se angličtinu naučit, tak se jí naučí. Mé plány jsou sestavené tak, aby každý danou látku pochopil.

 

Jak dlouho mi bude trvat než budu moci v angličtině konverzovat?

Každému to trvá jinak. Záleží opět na Vaší píli a trpělivosti, ale jednoduché konverzace budeme zkoušet téměř od začátku.

 

Jak často musím chodit na hodiny?

Opět záleží jen a jen na Vás. Samozřejmě platí pravidla "Čím více, tím lépe", ale i "Nic se nemá přehánět". Doporučuji chodit minimálně jednou týdně, ale maximálně třikrát týdně. 

 

Pracuji na směny, nemohu chodit pravidelně. Co s tím?

To vůbec není žádný problém. Takových studentů mám několik. Zde najdete kalendář výuky a zarezervujete si vyhovující čas:http://anglictinaslucy.goneo.cz/kalendar.html

 

Kontaktní formulář

Váš email
Předmět
Zpráva
 
 
 
TOPlist